Autopůjčovna Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice.
Půjčovna aut na letišti i s možností vrácení vozu v zahraničí.

Vyzvednutí vašeho vozu

Před vyzvednutím vašeho vozu se ujistěte, že máte u sebe všechny potřebné doklady:

  • Řidičský průkaz (obě části).
  • Kreditní nebo debetní kartu. Vezměte prosím na vědomí, že i přesto, že vám v některých případech byl vydán poukaz, budete muset uhradit zálohu prostřednictvím kreditní nebo debetní karty. Hotovost a šeky se nepřijímají.
  • Údaje o potvrzení rezervace.
  • Pas a jeden doklad totožnosti (faktura za služby).
  • Ve většině případů nebude předložení dalšího dokladu totožnosti nutné. Doporučujeme vám však mít vše připraveno, abyste se vyhnuli případnému zklamání.

Prohlídka před pronájmem

Bude vám rovněž předložen formulář prohlídky vozu před pronájmem, jehož správnost budete muset podepsat. Tento dokument uvádí případné poškrábané nebo promáčklé části vozu. Je důležité, abyste si vůz před převzetím zkontrolovali a označili jakoukoli škodu, která není ve formuláři uvedena. Měli byste vědět, že jako zákazník odpovídáte za jakoukoliv novou škodu zjištěnou na voze při jeho vrácení.

Standard vozů

Po vašem příjezdu na místo určení je váš vůz připraven k pronájmu. Naším cílem je zajistit, aby veškeré vozy byly v řádném fyzicky i esteticky uspokojivém stavu. Pokud však tento standard nebude ve výjimečných případech splněn, informujte prosím ihned pracovníka autopůjčovny. To nám umožní situaci vyřešit ještě před vaším odjezdem z provozovny.

Mapy a městské plány

Mapy jsou k dispozici ve všech našich provozovnách.

Havarijní asistence

Kontaktujte jakoukoliv provozovnu společnosti Budget. Výměna vozu je zajištěna 24 hodin denně. Jednáme rychle a účinně.