Autopůjčovna Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice.
Půjčovna aut na letišti i s možností vrácení vozu v zahraničí.

O nás

Budget kombinuje sílu jedné z největších světových značek v oblasti pronájmu vozidel s dokonalou znalostí místního prostředí, s flexibilitou a vysokou hodnotou za vynaložené peníze, které potřebujete.

Značka Budget Rent a Car byla založena v roce 1958 a v Evropě, na Středním Východě a v Africe patří licenčně ke společnosti Zodiac Europe Ltd (což je pobočka společnosti Avis Europe Plc). V celém regionu jsou provozovny značky Budget buď přímo vlastněny, anebo bylo právo na jejich provozování uděleno místním provozovatelům.

Naše globální síť nyní zahrnuje více než 3000 provozoven ve 120 zemích, kde nabízíme široký sortiment osobních automobilů, nákladních automobilů a dodávek.

Jak již náš název naznačuje (Budget – „rozpočet“ nebo také „úspornost, finanční výhodnost“), vždy jsme byli synonymem pro velkou hodnotu za vynaložené peníze. Nyní nabízíme řadu vše zahrnujících sazeb, možnosti předplatby a úvěrové nástroje, které vám umožní mít vše pod kontrolou a pomohou vám ušetřit peníze.

Pro klid vaší mysli jsou všechna naše vozidla před každým pronájmem zkontrolována z hlediska jejich bezpečnosti a jsou umyta. A jelikož náš vozový park neustále obnovujeme, budete řídit některý z nejnovějších modelů za nejnižší ceny.

Ať jsou vaše potřeby pronájmu jakékoli, jsme schopni je splnit.