Autopůjčovna Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice.
Půjčovna aut na letišti i s možností vrácení vozu v zahraničí.

Praha – letiště Václava Havla Praha Ruzyně

(Hotel Courtyard by Marriott Prague Airport)

Aviatická 1092/8, Praha, Praha 161 00
GPS: 50.1065708N, 14.2696772E

  • 7 dní v týdnu
  • 8:00 – 20:00

Mobil: +420 602 165 104


Pobočku autopůjčovny Budget Car Rental na pražském letišti Václava Havla najdete v přízemí budovy Europort Airport Center, budovy, kde sídlí např. hotel Marriot, která je situována mezi terminál 1 pro lety v rámci non schengenského prostoru a terminálem 2 pro lety v rámci schengenského prostoru z Letiště Václava Havla Praha. Otevírací doba pobočky půjčovny automobilů Budget na Letišti Praha je od 8:00 do 20:00.

Jak je to s názvem letiště v Praze, proč už to není Letiště Praha Ruzyně? 5. října 2012, na výročí narozenin prezidenta České republiky Václav Havla, došlo ke změně názvu z Letiště Praha na Letiště Václava Havla Praha.

V půjčovně vozů Budget je možné si vypůjčit automobily značek Škoda, Volkswagen, Seat, Renault, Peugeot nebo Mercedes ve třídách Economy, Compact, Intermediate, Full size, Pax van nebo Mooving van.

Nedílnou součástí vypůjčení vozu jsou i doplňkové služby jako je pojištění zapůjčeného vozu. K vozu lze sjednat i následující rozšíření a služby: výjezd mimo ČR, další řidič, dětský podsedák, dětská sedačka, GPS Navigace, střešní nosič, pojištění s 0% spoluúčastí, skibox, sněhové řetězy nebo zimní pneumatiky.

Jako jedni z mála nabízíme i tzv. Oneway zápůjčky. Chcete vyrazit z Letiště v Praze do okolních států a vůz vrátit tam?, pak je jedinou možností zápůjčka vozu od Budget Car rental. Seznam zemí, kde lze automobil vrátit najdete zde.

Autopůjčovna Budget Car rental byla založena roku 1958 v Los Angeles Morrisem Mirkinem. V roce 2011 Avis Budget Group koupila Avis Europe čímž se stala jedním z největších hráčů v oblasti půjčování vozů na světě.

Pobočka v České republice poskytuje služby v oblasti půjčovny automobilů, dlohodobých leasingů již od roku 1996.

Praha je hlavním městem České republiky (člen Evropské unie od r. 2004) s počtem obyvatel 1 243 000. Do Prahy můžete přijet vlakem na Hlavní nádraží Praha, kde najdete rovněž naši pobočku autopůjčovny Budget, které se nachází v centru metropole, nebo přistanete na Letišti Václava Havla Praha, které je situováno 30 minut od centra města. Praha je historické město, historické jádro o rozloze 866 hektarů je od roku 1992 zapsáno v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Historické centrum hlavního města Prahy je rozloženo kolem řeky Vltavy.