Autopůjčovna Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice.
Půjčovna aut na letišti i s možností vrácení vozu v zahraničí.

Autopůjčovna Praha centrum – Hlavní nádraží

Hlavní nádraží Praha
(centrum))

Hlavní Nádraží Praha , Wilsonova 300/8, Praha 1
GPS: 50.1065708N, 14.2696772E

  • 7 dní v týdnu
  • 8:00 – 20:00

Mobil: +420 602 165 108


Pobočku autopůjčovny Budget Car Rental v centru hlavního města České republiky najdete v prostorách vlakového nádraží Praha hlavní nádraží, které se nachází v pěší vzdálenosti od Václavského náměstí, které je srdcem Prahy. Zároveň je místo velmi dobře dostupné i pražskou městskou hromadnou dopravou, konkrétně metrem linka C, tramvajemi apod. V budově vlakového nádraží Praha hlavní nádraží nás najdete v přízemí, kde sídlí autopůjčovny (trasa je značena).

Otevírací doba pobočky půjčovny automobilů Budget v centru Prahy je od 8:00 do 20:00.

V půjčovně vozů Budget je možné si vypůjčit automobily značek Škoda, Volkswagen, Seat, Renault, Peugeot nebo Mercedes ve třídách Economy, Compact, Intermediate, Full size, Pax van nebo Mooving van.

Nedílnou součástí vypůjčení vozu jsou i doplňkové služby jako je pojištění zapůjčeného vozu. K vozu lze sjednat i následující rozšíření a služby: výjezd mimo ČR, další řidič, dětský podsedák, dětská sedačka, GPS Navigace, střešní nosič, pojištění s 0% spoluúčastí, skibox, sněhové řetězy nebo zimní pneumatiky.

Jako jedni z mála nabízíme i tzv. Oneway zápůjčky. Chcete vyrazit z Letiště v Praze do okolních států a vůz vrátit tam?, pak je jedinou možností zápůjčka vozu od Budget Car rental. Seznam zemí, kde lze automobil vrátit najdete zde.

Autopůjčovna Budget Car rental byla založena roku 1958 v Los Angeles Morrisem Mirkinem. V roce 2011 Avis Budget Group koupila Avis Europe čímž se stala jedním z největších hráčů v oblasti půjčování vozů na světě.

Pobočka v České republice poskytuje služby v oblasti půjčovny automobilů, dlohodobých leasingů již od roku 1996.

Praha je hlavním městem České republiky (člen Evropské unie od r. 2004) s počtem obyvatel 1 243 000. Do Prahy můžete přijet vlakem na Hlavní nádraží Praha, kde najdete rovněž naši pobočku autopůjčovny Budget, které se nachází v centru metropole, nebo přistanete na Letišti Václava Havla Praha, které je situováno 30 minut od centra města. Praha je historické město, historické jádro o rozloze 866 hektarů je od roku 1992 zapsáno v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Historické centrum hlavního města Prahy je rozloženo kolem řeky Vltavy.