Autopůjčovna Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice.
Půjčovna aut na letišti i s možností vrácení vozu v zahraničí.

Autopůjčovna Košice

Košice – letiště

Letisko Košice, 041 75 Košice
GPS: 48.6729956N, 21.2372839E

  • 7 dní v týdnu
  • 6:00 – 24:00

tel./fax.: +421 556 832 256
mobil: +421 918 973 821


Pobočku autopůjčovny Budget Car rental na mezinárodním letišti v Košicích najdete v hlavní hale.

Otevírací doba pobočky půjčovny automobilů Budget v Košicích je od 6:00 do 24:00.

Letiště Košice je mezinárodní letiště v Košicích. Jedná se o druhé největší letiště na Slovensku podle počtu pasažérů a pravidelných linek. Nachází se v městské části Barca.

V půjčovně vozů Budget je možné si vypůjčit automobily značek Škoda, Volkswagen, Seat, Renault, Peugeot nebo Mercedes ve třídách Economy, Compact, Intermediate, Full size, Pax van nebo Mooving van.

Nedílnou součástí vypůjčení vozu jsou i doplňkové služby jako je pojištění zapůjčeného vozu. K vozu lze sjednat i následující rozšíření a služby: výjezd mimo ČR, další řidič, dětský podsedák, dětská sedačka, GPS Navigace, střešní nosič, pojištění s 0% spoluúčastí, skibox, sněhové řetězy nebo zimní pneumatiky.

Jako jedni z mála nabízíme i tzv. Oneway zápůjčky. Chcete vyrazit z Letiště v Praze do okolních států a vůz vrátit tam? Pak je jedinou možností zápůjčka vozu od Budget Car rental. Seznam zemí, kde lze automobil vrátit najdete zde.

Autopůjčovna Budget Car rental byla založena roku 1958 v Los Angeles Morrisem Mirkinem. V roce 2011 Avis Budget Group koupila Avis Europe čímž se stala jedním z největších hráčů v oblasti půjčování vozů na světě.

Pobočka v České republice poskytuje služby v oblasti půjčovny automobilů, dlohodobých leasingů již od roku 1996.

Košice jsou druhé největší město Slovenska a přirozená metropole východoslovenského regionu. Jsou sídlem Ústavního soudu SR a Košického samosprávného kraje. Město má přibližně 239 tisíc obyvatel. Město hraje důležitou roli v dopravním propojení východ-západ, kde tvoří spojnici mezi západní a střední Evropou a Ukrajinou s Ruskem. Odrazem bohaté historie města je jeho centrum s početnými klenoty gotické, barokní a klasicistní architektury, které tvoří největší městskou památkovou rezervací na Slovensku. Její nejvýznamnější dominantou je největší gotická katedrála na Slovensku, katedrála svaté Alžběty.